CZAPRAKI GRODI – reguły gry

IMG_20150910_114638

Jak już wiadomo z poprzedniego wpisu, do wygrania są trzy czapraki marki GRODI. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, mogę wysłać potnik nawet do niemowlęcia, jeśli to niemowlę zdecyduje się na udział. Tak samo w drugą stronę – jeśli marzysz o nowym czapraku na swoje 110 urodziny, to bierz udział. Wymagania w tej grze są niezwykle proste.

Po pierwsze trzeba odpowiedzieć na jedno banalnie proste pytanie z zakresu spraw końskich. Po prostu chcę się upewnić, że czaprak trafi do koniarza, a nie przypadkowego gościa, który załapał się na zabawę i chce wygrać piękny dywanik łazienkowy :) Sami rozumiecie – logo czubajka nie może się marnować w czyjejś łazience, musi galopować po Polsce i świecić jak baner. Zadanko jest śmiesznie łatwe. Ponieważ będziecie musieli szczotkować końską sierść z wewnętrznej strony swojego czapraka to musicie się na maściach znać. Więc powiedzcie mi proszę jakiej maści jest koń, którego fragmenty prezentuje poniższy kolaż:

Bluetooth Folder2

Macie tu kawałek łba, grzywę, pęciny, zad, czoło, szyję, nawet chrapy. Złóżcie układankę i rozpoznajcie maść. Przypominam, że konie mają często odmiany na podstawowej maści, także ten… bądźcie uważni.

Tyle w ramach rozgrzewki. Drugie zadanie jest już bardziej wymagające. Zamierzam wykorzystać ten  spęd i dowiedzieć się, co lubicie czytać na czubajka.pl. To taka tańsza wersja ankiety, żebym poznała wymagania i upodobania czytelników. Napiszcie proszę, który z wpisów na czubajka.pl jest Waszym ulubionym. Wiem, wiem – niełatwa sprawa, bo przecież wszystkie są prześwietne. Postarajcie się jednak i wybierzcie jeden, słownie jeden, dosłownie jeden i napiszcie dlatego właśnie ten. Czy Was rozśmieszył, czy Wam w czymś pomógł, może zaskoczył, coś ułatwił, albo po prostu wzbudził żywe,  choćby wrogie emocje, bo szlag Was trafia, że piszę takie bzdury. Dowolnie – negatywna opinia o blogu nie przekreśla szans wygrania czapraka. Nie jestem mściwa. Pod warunkiem, że krytyka będzie konstruktywna, oczywiście.

Czapraki pojadą do trzech osób, które przyślą odpowiedzi na mojego maila: ania@czubajka.pl. Ponieważ zakładam, że dostanę więcej maili niż trzy to muszę zdecydować jak wyłonić szczęśliwców. Na fejsbuku umieszczam wydarzenie, a w nim ankietę (inaczej nie umiem).  Pomóżcie mi zdecydować.

Przy okazji – nie jest to konieczne do udziału w zabawie, ale docenię kliknięcie w czapraki GRODI.

super-like-btn

 To dla mnie sygnał, że cenicie moją rekomendację. A dla Was okazja, by być na bieżąco z ofertą Doroty Grott.

Zabawa potrwa do soboty 19.09.2015. Szczęśliwych posiadaczy nowych czapraków podam w niedzielę.

Start!