WSPÓŁPRACA

Na moim blogu jest możliwość zareklamowania swojego produktu / usługi / inicjatywy / wydarzenia. Zapraszam do współpracy, która z  mojej strony będzie zawsze oparta na rzetelnym poznaniu i zrozumieniu produktu. Nie reklamuję niczego, czego nie znam i nie cenię.  Szanuję moich czytelników, a oni wiedzą, że moja rekomendacja ma solidne podstawy. Każdą kampanię reklamową buduję z myślą o odbiorcach, którzy mi ufają. Nie akceptuję więc żadnych kryptoreklam (tekstów sponsorowanych, które nie są jako takie oznaczone), nie umieszczam też recenzji produktów, które testowałam i wypadły według mnie negatywnie.  To ostanie jest właściwie z korzyścią dla Ciebie :)

Kampanię reklamową możesz w całości zrzucić na mnie. Nie wymagam pomysłu na reklamę – sprawdź moją inwencję i kreatywność, a potem zdecyduj, czy taka forma Ci odpowiada. Chętnie wysłucham Twoich pomysłów, ale nie musisz proponować nic na siłę. Możesz spokojnie zrzucić to na mnie. Nie zawiodę.

Proponuję testy, konkursy, recenzje czy nawet patronat. Chętnie rozważę też partnerstwo, akcję umieszczoną w kontekście, wyjazd, poradnik lub wywiad.

Masz pełne prawo do informacji o statystykach bloga i zasięgu social media. Na życzenie mogę też przesłać raporty Google Analytics po zakończeniu akcji reklamowej.

Zapraszam do współpracy!

Ania Lipczyńska

Mailowy kontakt: ania@czubajka.pl

logotyp czub

Dodaj komentarz